הדלת נטרקה על ידו של התלמיד והוא פוצה בגין נזקיו

חיים (שם בדוי), נפגע בהיותו קטין בן 7, בעת שדלת מקלט בקומת קרקע בבית הספר בו למד, נטרקה על אצבע כף ידו, במהלך ההפסקה.

הוריו של חיים הגיעו לבית הספר בסמוך לאחר התאונה, לאחר שהוזעקו למקום, ולמרבה הזעזוע גילו, כי חלק מן האצבע של חיים חסר.

אמבולנס שהגיע למקום הבהיל את חיים לבית החולים, שם נתפר חלק האצבע שנקטע לאצבעו וחיים שוחרר לביתו, בהמלצות, בין היתר, למשככי כאבים ומעקב רפואי.

משך תקופה ארוכה לאחר התאונה, סבל חיים מכאבים וממגבלה בטווח תנועת האצבע והיה מוגבל בתפקודו.

מבירור בבית הספר עלה, כי המקלט בו ארעה התאונה שייך לעירייה וכי בית הספר אינו מחזיק בו, אינו משתמש בו ואינו אחראי עליו. למעשה, במועד בו ארעה התאונה, דלת המקלט אמורה היתה להיות נעולה; והעובדה כי דלת המקלט היתה פתוחה לרווחה ואפשרה לילדים להיכנס למקלט ולצאת ממנו ככל העולה על רוחם – מקורה ברשלנות ו/או במחדל.

בתום הליכי משא ומתן שניהל משרדנו, הצלחנו לסיים את תביעתו של חיים בגין אירוע התאונה בפשרה, במסגרתה קיבל חיים פיצוי ראוי המשקף את מלוא נזקיו עקב התאונה. בנוסף, בהיותו תלמיד, טיפלנו בתביעתו של חיים בגין התאונה גם במסגרת ביטוח תאונות אישיות לתלמידים, במסגרתה קיבל חיים פיצוי נוסף.

כדאי לדעת - בכל מקרה בו ארעה תאונה אשר כתוצאה ממנה נגרמו נזקי גוף – מומלץ לבדוק אם יש אחראי לתאונה ולדרוש את הפיצוי הראוי המשקף את הנזקים שנגרמו.

כמו כן, בכל מקרה בו ארעה תאונה - חשוב לבדוק אם קיימים ביטוחים פרטיים כדוגמת ביטוח תאונות אישיות, אובדן כושר עבודה וביטוח סיעודי - אשר במקרים המתאימים יכולים לזכות את הנפגע בפיצויים נוספים.
 
מידע נוסף:

יובהר כי האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים כאלה או אחרים או להימנעות מהם.
 
 


יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני עבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967


כתובתנו: משה לוי 11 (בנין UMI), 

פקס: 03-5588241

טלפון: 03-5588244

|  

|  

|  

א.ת. ראשל"צ, קומה 11


© 2018 כל הזכויות שמורות

משרד עו"ד ונוטריון

לביבר לקואה חייקין הרריביבר לקואה חייקין הררי - משרד עו"ד ונוטריון