ייצוג מעסיקים בשימועים

מסירת הודעה לעובד על סיום העסקתו, כלומר פיטורין, איננה מן הדברים הפשוטים ביחסי עבודה. הליכי פיטורין הן למעשה דבר שעשוי להפוך למורכב, כאשר מאחורי הקלעים עשויים להופיע אמוציות וכעסים. ידוע כי לפני הפסקת עבודה זכאי כל עובד להליך שימוע. כמו כן העובד זכאי, אם מעוניין בכך, להיות מיוצג על ידי עורך דין. במשרד עורכי דין ונוטריון ביבר לקואה חייקין הררי מתמחים בכך וגם מספקים ייצוג מעסיקים בשימועים. כמו כן, במשרד עו"ד בכירים המתמחים גם בייצוג מול רשויות שונות, מצד מעסיקים או עובדים כגון ייצוג וליווי מול המוסד לביטוח לאומי. 

מתי הייצוג נדרש 
לא בכל שימוע יש צורך להיעזר בעו"ד ויש מצבים שבהם הפסקת יחסי העבודה נעשית ברוח טובה וללא משקעים מיוחדים. יחד עם זאת, ישנם מצבים שבהם ייצוג מעסיקים בשימועים יהיה עניין בעל משמעות רבה מאוד. אם למשל מדובר בהפסקת עבודתו של בעל תפקיד בכיר והדבר נעשה על רקע מעשים פסולים לכאורה, הייצוג חיוני למדי. כך גם בכל שימוע שעשוי להסתבך או כאשר העובד עצמו מודיע על כוונתו להיות מיוצג על ידי עורך דין. לייצוג בשימוע יש קווים מקבילים למשא ומתן וכפי שגם ייצוג מעסיקים במשאים ומתנים אישיים נחשב לדבר חשוב, כך ראוי להסתכל על המצב גם בשימועים. 

כמובן, לא רק ייצוג מעסיקים בשימועים הינו מלאכה מורכבת וחשובה, שחשוב לקחת בחשבון. מעסיקים שמודיעים על כוונתם לפטר עובד או עובדת עשויים להידרש להסכמה של משרד הכלכלה. כאשר פיטורין של עובד או עובדת מתקיימים על רק תנאים מסוימים, כגון עובדת בהיריון, פיטורין בזמן טיפולי הפריה ובמצבים נוספים, הדבר חייב להיעשות בתיאום עם משרד הכלכלה. במידה ומעסיק נדרש לצעד שכזה, אפילו אם מניעיו ענייניים, מקובל מאוד להיעזר בייעוץ משפטי וייצוג נאות. במשרד עורכי דין ביבר לקואה חייקין הררי מתמחים גם בכך, ייצוג מעסיקים במשרד הכלכלה בהתאם לנסיבות כל מקרה ומקרה. 

ייצוג למניעת טעויות 
הרקע לשימוע של עובד עשוי להיות ביצועים לקויים, מעילה באמון או שינויים ארגוניים בעסק, צמצומים וכדומה. ייצוג מעסיקים בשימועים יכול להועיל על מנת להימנע מנקיטת צעדים או ביצוע טעויות שבגינן ישלם המעסיק בהמשך ביוקר. עו"ד במשרד ביבר לקואה חייקין הררי צברו ניסיון בשימועים וגם בייצוג מול רשויות, למשל ייצוג וליווי מול המוסד לביטוח לאומי. 

בזכות ייצוג מעסיקים בשימועים ניתן לקיים הליך תקין, על פי הדרוש ומבלי להיגרר למצבים לא נוחים ואף מזיקים. עו"ד במשרד ביבר לקואה חייקין הררי מתמחים גם בליווי בכל סוגי המשאים ומתנים בעולם העבודה, לרבות ייצוג מעסיקים במשאים ומתנים אישיים וטיפול בחוזים כמו גם ניסוח כתבי וויתור. הינכם מוזמנים לפנות לקבלת למידע נוסף אודות ייצוג מעסיקים במשרד הכלכלה, ייצוג בשימועים, עריכת חוזים וייעוץ משפטי בכל היבט של עולם העבודה ויחסי עבודה.  
 

יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני העבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967

 


יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני עבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967


כתובתנו: משה לוי 11 (בנין UMI), 

פקס: 03-5588241

טלפון: 03-5588244

|  

|  

|  

א.ת. ראשל"צ, קומה 11


© 2018 כל הזכויות שמורות

משרד עו"ד ונוטריון

לביבר לקואה חייקין הרריביבר לקואה חייקין הררי - משרד עו"ד ונוטריון