ניסוח מסמכים משפטיים חוזי עבודה

קיומם של חוזים הוא מפתח חשוב לחיי מסחר תקינים ולפיתוח הכלכלה המודרנית. אך לא רק כאשר קונים דירה או כאשר מקיימים עסקה חשובה אחרת יש לחתום על חוזה. גם בעולם העבודה ובתחום יחסי העבודה יש לחוזה מקום חשוב ביותר. ניסוח מסמכים משפטיים חוזי עבודה חשוב מאוד גם למעסיקים וגם לעובדים. כאשר רוצים למנוע קשיים ואפילו נזקים כספיים, יש לשכור את שירותיו של עורך דין חוזי עבודה. משרד עורכי דין ונוטריון ביבר לקואה חייקין הררי מתמחה בדיני עבודה וניסוח מסמכים משפטיים לרבות חוזי עבודה. 

לא מסתפקים בהסכם שבעל פה
עבור מעסיק או עובד שנכוו בעבר בנושא זה, ברור לחלוטין מדוע חשוב להקפיד על ניסוח מסמכים משפטיים חוזי עבודה ומדוע לא כדאי להסתפק בהסכם שבעל פה. ככל שמערכת היחסית צפויה להיות ממושכת יותר, ככל שהתגמולים המצפים לעובד גבוהים יותר או כאשר העובד חשוף למידע מסחרי, חשיבותו של החוזה רבה יותר. ולא רק עם היווצרותם של יחסי העבודה חשוב החוזה. הדבר חשוב גם כאשר יחסים אלה עומדים להסתיים. אם אתם כעובדים שוקלים את צעדיהם ומבקשים להתפטר, זכרו - עורך דין ייעוץ להתפטרות יסייע לכם לקבל את מה שבאמת מגיע לכם. זה נכון אפילו אם יש חוזה מוסכם. 

איזון בין אינטרסים שונים 
כאשר מבצעים ניסוח מסמכים משפטיים חוזי עבודה חשוב לקיים איזון בין האינטרסים של העובדים לבין האינטרסים של המעסיקים. חשוב שהחוזה ינוסח בתום לב, אך אין זאת אומרת כי צריך להתעלם מהסיכוי לאפשרות עתידית של פיטורין. במסגרת הסכם, חשוב כי יוגדרו היטב תנאי העבודה וכן שכר לרבות בונוסים או תגמולים מיוחדים במידה וצפויים להיות כאלה. עוד חשוב לציין אילו חובות יש לעובד, כדוגמת איסור גילוי סודות מסחריים. במשרד עורכי הדין ביבר לקואה חייקין הררי מתמחים בהסכמים וחוזים בתחום יחסי העבודה. מחפשים עורך דין ייעוץ לפיטורים? לא בטוחים מה עשויות להיות ההשלכות, מה מותר ומה אסור? במשרד עורכי דין וותיקים, מנוסים, אמינים ואחראים.  

מתמחים בחוזי עבודה ודיני עבודה
באמצעות ניסוח מסמכים משפטיים חוזי עבודה ניתן לקבל שקט תעשייתי ביחסי עובד מעביד. בעזרת עורך דין חוזי עבודה ניתן לערוך חוזים מקיפים ומלאים, שיתנו מענה גם לשגרה וגם לזמן של סיום יחסי העבודה. 

לא כל משרד עורכי דין מכיר על בוריו על עולם העבודה. לצורך ניסוח מסמכים משפטיים חוזי עבודה נדרש עורך דין מנוסה, עם דגש על יחסי עבודה, התפטרות, פיטורין, פיצויים והפרות בתחום זה. אם דרוש לכם עורך דין ייעוץ להתפטרות או שדרוש לכם ייעוץ משפטי כמעסיקים, פנו למשרד וותיק ומנוסה בתחומו. עורך דין ייעוץ לפיטורים, קבלת ייעוץ לצורך כריתת חוזה או סיומו – פנו למשרד עורכי דין ונוטריון ביבר לקואה חייקין הררי. 

יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני העבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

03-5588244

 


יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני עבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967


כתובתנו: משה לוי 11 (בנין UMI), 

פקס: 03-5588241

טלפון: 03-5588244

|  

|  

|  

א.ת. ראשל"צ, קומה 11


© 2018 כל הזכויות שמורות

משרד עו"ד ונוטריון

לביבר לקואה חייקין הרריביבר לקואה חייקין הררי - משרד עו"ד ונוטריון