נסע ברכבו ונפגע

בחור בשנות העשרים לחייו נסע ברכב לבילוי בערב יום שישי, כשחברו נהג ברכב. לפתע, רכב שנסע מאחורי הרכב בו נסעו הבחור וחברו, לא הספיק לבלום ופגע ברכבם בעוצמה רבה.

הבחור היה בהלם מעוצמת הפגיעה, אך לא חש כאב מיוחד, מעבר לכך והוא וחברו, אשר גם חש בטוב, החליטו להמשיך לבילוי המתוכנן.

למחרת בבוקר, כשקם הבחור משנתו, חש הבחור בכאבי צוואר חזקים ובהגבלה בתנועות הצוואר – כאבים שלא הופיעו אצל הבחור קודם לכן.

הבחור קיווה כי במהלך היום הכאבים יחלפו והצוואר "ישתחרר". ואולם, בערב, משהבין הבחור כי מצבו אינו משתפר וכי אינו יכול לתפקד עקב כך, פנה הבחור למיון בבית החולים בעיר מגוריו. בבדיקות שבוצעו לבחור במיון, נמצא כי הוא סובל מהגבלה קשה בתנועות הצוואר ובשחרורו מבית החולים, הומלץ לבחור לפנות לאורטופד בקופת החולים ולהיות במעקב.

הבחור המשיך במעקב בקופת החולים, ביצע טיפולי פיזיוטרפיה, נטל משככי כאבים; ועם הזמן מצבו השתפר, אך הוא עדיין נותר עם הגבלה מסוימת בתנועות הצוואר.

רק לאחר שהגשנו תביעה כנגד חברת הביטוח המבטחת את הרכב בו נסע הבחור במועד התאונה – הסכימה חברת הביטוח כי ימונה מומחה בתחום האורטופדי אשר יבדוק את הבחור ויקבע מה הנכות שנותרה לו כתוצאה מהתאונה.

ואכן, הבחור נבדק על ידי מומחה בתחום האורטופדי, אשר קבע, כי בגין ההגבלה בצוואר - נותרה לבחור נכות צמיתה בשיעור 10%.

הפיצוי שניתן לקבל מחברת ביטוח החובה בגין נזקי גוף שנגרמו עקב תאונת דרכים כולל, בין היתר, הפסדי שכר, גריעה מכושר ההשתכרות, פיצוי בגין הוצאות רפואיות והוצאות בגין נסיעות לעבר ולעתיד, עזרת צד ג' לעבר ולעתיד ופיצוי לא ממוני בגין "כאב וסבל".

הואיל ומדובר בבחור צעיר, בתחילת דרכו המקצועית, קיבל הבחור פיצוי משמעותי ביותר, אשר לקח בחשבון, בין היתר, את ההשפעה של נכותו על כושר השתכרותו, ובכלל.
 
מידע נוסף:
יובהר כי האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים כאלה או אחרים או להימנעות מהם.
 
 


יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני עבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967


כתובתנו: משה לוי 11 (בנין UMI), 

פקס: 03-5588241

טלפון: 03-5588244

|  

|  

|  

א.ת. ראשל"צ, קומה 11


© 2018 כל הזכויות שמורות


ביבר לקואה חייקין הררי - משרד עו"ד ונוטריון

משרד עו"ד ונוטריון

לביבר לקואה חייקין הררי