נפגעה במהלך שיעור פילאטיס מכשירים ופוצתה בעשרות אלפי שקלים

רחל (שם בדוי), נפגעה בתאונה במהלך שיעור פילאטיס מכשירים. תאונה ארעה עת התבקשו המתאמנות, ובהן רחל, לבצע תרגיל אשר במהלכו יש לשבת ישיבה צידית על קוביה המונחת על מיטת הפילאטיס, כשרגל ימין נמצאת בתוך רצועה המקובעת למיטה. ואולם, בעת ביצוע התרגיל, השתחררה לפתע הרצועה ורחל נפלה עם כל גופה לתוך המיטה, תוך כדי היתקלותה בכל החבלים והמכשירים שבתוך המיטה. כתוצאה מכך, ספגה רחל חבלות בגופה.

במשך חודשים לאחר התאונה סבלה רחל מרגישות, כאבים והגבלה בטווח תנועות הגב והיא היתה תחת מעקב רפואי, קיבלה טיפולים רפואיים רצופים, ביצעה בדיקות רפואיות שונות והיא נזקקה לטיפול תרופתי, בין היתר, במשככי כאבים.
כתוצאה מהתאונה נעדרה רחל מעבודתה משך כשבועיים; נגרמו לה הוצאות בגין הצורך בטיפולים רפואיים ותרופות ובגין הוצאות נסיעה לשם הגעה לטיפולים רפואיים. כמו כן, נוכח המגבלות מהן סבלה רחל כתוצאה מהתאונה, במשך חודשים לאחר התאונה, היא נזקקה לעזרה לשם ביצוע עבודות שונות בבית.

לאור העובדה כי האחריות לקרות אירוע התאונה היתה של מכון הפילאטיס בו ארעה התאונה, אשר, בין היתר, הפעיל מתקן כושר לא תקין, אנו פנינו למכון הפילאטיס, בדרישה לפצות את רחל בגין נזקיה עקב התאונה.
לאחר משא ומתן, הצלחנו להגיע לפשרה לפיה קיבלה רחל פיצוי בגובה עשרות אלפי שקלים – המשקף את נזקיה עקב התאונה, לרבות הכאב והסבל שנגרמו לה. 

כדאי לדעת - בכל מקרה בו ארעה תאונה אשר כתוצאה ממנה נגרמו נזקי גוף – מומלץ לבדוק אם יש אחראי לתאונה ולדרוש את הפיצוי הראוי המשקף את הנזקים שנגרמו.
הפיצוי יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים, מאות אלפי שקלים ואף יותר, כל זאת על פי חומרת הנזקים מהם סובל הנפגע בתאונה.

כמו כן, בכל מקרה בו ארעה תאונה - חשוב לבדוק אם קיימים ביטוחים פרטיים כדוגמת ביטוח תאונות אישיות, אובדן כושר עבודה וביטוח סיעודי - אשר במקרים המתאימים יכולים לזכות את הנפגע בפיצויים נוספים.
 
מידע נוסף:

יובהר כי האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים כאלה או אחרים או להימנעות מהם.
 
 


יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני עבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967


כתובתנו: משה לוי 11 (בנין UMI), 

פקס: 03-5588241

טלפון: 03-5588244

|  

|  

|  

א.ת. ראשל"צ, קומה 11


© 2018 כל הזכויות שמורות

משרד עו"ד ונוטריון

לביבר לקואה חייקין הרריביבר לקואה חייקין הררי - משרד עו"ד ונוטריון