נפגעה בתאונת דרכים בדרך לאירוע ופוצתה במאות אלפי שקלים

אורית (שם בדוי), אישה בשנות הארבעים לחייה, נסעה לאירוע, כשחברתה נהגה ברכב. לפתע, לפני רמזור אדום, רכב שנסע מאחורי הרכב בו נסעה אורית, פגע ברכבה בעוצמה רבה.

מיד לאחר התאונה, חשה אורית כאב עז בצווארה, אך המשיכה בנסיעה לאירוע, בתקווה כי הכאב יחלוף מעצמו. ואולם, במהלך האירוע, הרגישה אורית כי הכאב בצוואר הולך ומתגבר וכי היא מוגבלת בטווח תנועות הצוואר וממקום האירוע, פנתה למיון בבית החולים הקרוב.

צילום רנטגן שבוצע לאורית בבית החולים לא הדגים כל ממצא אובייקטיבי; ולאחר בדיקות וטיפולים, שוחררה אורית לביתה בהמלצות, בין היתר, למעקב רופא אורטופד בקופת החולים.
לאחר התאונה, סבלה אורית מרגישות, כאבים והגבלה בטווח תנועות הצוואר והיתה תחת מעקב אורטופד, ביצעה טיפולי פיזיוטרפיה ונטלה משככי כאבים.

מספר חודשים לאחר התאונה, בהיעדר כל שיפור במצבה, ביצעה אורית בדיקת CT צוואר אשר הדגימה בלטי דיסק בחוליות צוואריות.

אנו פנינו לחברת הביטוח שביטחה את הרכב בו נסעה אורית במועד התאונה בדרישה כי אורית תיבדק על ידי מומחה אורטופד אובייקטיבי אשר יקבע את שיעור הנכות שנותרה לה עקב התאונה. ואולם, חברת הביטוח טענה כי הכאבים והמגבלות בטווח תנועות הצוואר מהם סובלת אורית, כמו גם הממצאים בבדיקת ה – CT אינם נובעים מהתאונה, אלא הינם תוצר של מצב רפואי קודם לתאונה. לכן, נטען, כי אין מקום למינוי מומחה אורטופד.

רק לאחר שהגשנו תביעה כנגד חברת הביטוח, הגענו להסכמה כי ימונה מומחה אורטופד אובייקטיבי לבדיקת אורית. אורית נבדקה על ידי המומחה ולאחר קבלת חוות הדעת, הגענו להסכמה לפיה שולם לאורית פיצוי בגובה של מאות אלפי שקלים, אשר לקח בחשבון, בין היתר, את הפסדי השכר שנגרמו לאורית עקב התאונה, את ההשפעה של נכותה על כושר עבודתה ותפקודה, את ההוצאות הרפואיות והוצאות הנסיעות שהיו ויהיו לה עקב התאונה, את עזרת בני משפחתה לה נזקקה לאחר התאונה ואת עזרת הזולת לה תזקק עקב נכותה; וכן את הכאב והסבל שנגרמו ויגרמו לה עקב נכותה.
 
מידע נוסף:

יובהר כי האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים כאלה או אחרים או להימנעות מהם.
 
 


יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני עבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967


כתובתנו: משה לוי 11 (בנין UMI), 

פקס: 03-5588241

טלפון: 03-5588244

|  

|  

|  

א.ת. ראשל"צ, קומה 11


© 2018 כל הזכויות שמורות

משרד עו"ד ונוטריון

לביבר לקואה חייקין הרריביבר לקואה חייקין הררי - משרד עו"ד ונוטריון