נפגעה בתאונת דרכים ופוצתה בסכום של מאות אלפי שקלים בגין כאבי ראש


ד', קטינה, נפגעה בתאונת דרכים בהיותה בת 11, בעת שחצתה מעבר חציה ורכב פגע בה.
הוריה של ד' הגיעו למקום התאונה והסיעו אותה לבית החולים, שם נמצא כי היא סובלת, בין היתר, מישנוניות, מחבלת ראש, מבחילות ומהקאות.

ד' הועברה לאשפוז במחלקת נוירוכירורגית ילדים; ולאחר שלושה ימי אשפוז, שוחררה לביתה, בהמלצות, בין היתר, לביקורת במרפאה נוירוכירורגית, להמשך טיפול רופא ילדים ולחופשת מחלה.

בעקבות התאונה וכתוצאה ממנה אובחנו אצל ד', בין היתר, זעזוע מוח, כאבי ראש וסחרחורות. ד' המשיכה במעקב רפואי.
עקב הימשכות כאבי הראש של ד' גם בחלוף שנה מיום התאונה, אנו פנינו לחברת ביטוח החובה שביטחה את הרכב הפוגע במועד התאונה, בדרישה למנות לד' מומחה בתחום הנוירולוגי לצורך בדיקתה ולמתן חוות דעת בעניין הנכות שנותרה לה עקב התאונה, וזאת  על מנת לסיים את התביעה בפיצוי מתאים.

חברת הביטוח בתגובה, הציעה לפצות את ד' בסכום של 3,500 ₪ בלבד וסרבה לדרישתנו למינוי מומחה בתחום הנוירולוגי.

נוכח זאת, הגשנו תביעה לבית המשפט וחרף התנגדות חברת הביטוח למינוי מומחה בתחום הנוירולוגי, מינה בית המשפט מומחה בתחום הנוירולוגי מטעמו.

ד' נבדקה על ידי המומחה, אשר קבע כי כתוצאה מהתאונה נותרה לד' נכות לצמיתות, בגין כאבי ראש וסחרחורות.

בהתאם לחוות הדעת, הגענו להסכמה עם חברת הביטוח לפיה קיבלה ד' פיצוי של מאות אלפי שקלים המשקף את נזקיה עקב התאונה ובהם - פיצוי בגין הגריעה מכושר השתכרותה העתידי עקב נכותה הצמיתה (לפי השכר הממוצע המשק), פיצוי בגין ההוצאות הרפואיות שנגרמו ויגרמו לה עקב התאונה, פיצוי בגין עזרת הזולת לה נזקקה ותזקק עקב הפגיעה בתאונה ופיצוי לא ממוני בגין הכאב והסבל שנגרמו ויגרמו לה עקב פגיעתה בתאונה. 

לצורך ניהול תביעת פיצויים בגין נזקי גוף , מומלץ לפנות לעורך דין המתמחה בתחום, אשר יוכל לייצג בהליך מול חברת הביטוח - הן בבית המשפט והן מחוצה לו, תוך מקסום סיכויי ההצלחה.
 
מידע נוסף:

יובהר כי האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים כאלה או אחרים או להימנעות מהם.
 
 


יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני עבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967


כתובתנו: משה לוי 11 (בנין UMI), 

פקס: 03-5588241

טלפון: 03-5588244

|  

|  

|  

א.ת. ראשל"צ, קומה 11


© 2018 כל הזכויות שמורות

משרד עו"ד ונוטריון

לביבר לקואה חייקין הרריביבר לקואה חייקין הררי - משרד עו"ד ונוטריון