נפגעי תאונות עבודה

בכל יום ויום חווים אנשים שמזלם בגד בהם תאונות לסוגיהן השונים. תאונה יכולה להתרחש במהלך נסיעה במכונית פרטית או בבית, במגרש הספורט וכן גם במהלך טיול וכמובן – גם במהלך יום העבודה. חשוב לדעת כי נפגעי תאונות עבודה יכולים לתבוע מכלול רחב של זכויות, מהן ייחודיות לפגיעה בעבודה. משרד עורכי דין ונוטריון ביבר לקואה חייקין הררי מתמחים בייצוג נפגעי תאונות וכן גם ייצוג נפגעים בשל רשלנות רפואית. אם טרם פניתם לייעוץ משפטי – זה הזמן לכך.
 
תביעה בכמה מישורים במקביל 
ייצוג משפטי עבור נפגעי תאונות עבודה יכול להתקיים בכמה מישורים שונים. לעיתים הטיפול יהיה במישור אחד בלבד ולפעמים בכמה מישורים במקביל. עו"ד נפגעי תאונות עבודה יבקש תחילה לברר את מכלול נסיבות המקרה ולפי הצורך יחליט כיצד מוטב לפעול. יתכן ותוגש תביעה לחברת הביטוח של המעסיק. יתכן ותוגש תביעה מול המוסד לביטוח לאומי. יתכן מאוד שתוגש תביעת נזיקין בשל רשלנות ואפשרי בהחלט כי יהיה צורך להגיש תביעה גם לחברת הביטוח של הנפגע. ההחלטה מה כדאי לעשות ואיך כדאי לפעול חייבת להתבסס על נסיבות התאונה, על מהות הנזק ותוך בירור התנאים והתנהגותו של הנפגע ממש לפני קרות התאונה. 

תאונות עבודה ומחלות מקצוע
ידוע כיום כי נפגעי תאונות עבודה אינם רק כאלה שנפגעו באופן ברור וחד משמעי בנקודת זמן ידועה. עורך דין ייצוג עובדים מספר כי לא רק מי שלמשל טיפס על סולם בעבודה, נפל ושבר את ידו ייחשב כמי שעבר תאונת עבודה. גם התפתחות של מחלה, לרבות מחלות נשימה, כאבי גב כרוניים, אלרגיות, מחלות עיניים, כל אלה ועוד עשויים להיחשב לתאונות עבודה ולמעשה – מחלות מקצוע. 

לעיתים, אפילו הנפגעים עצמם לא יודעים למה לייחס את הפגיעה או המחלה, כאשר מדובר בפגיעה שהיא תוצאה של מצב מתמשך (מיקרו טראומה). אם יש לכם שאלה בנושא נפגעי תאונות עבודה, אם אתם מחפשים עורכי דין בכירים שיוכלו לספק לכם את השירות החשוב של ייצוג נפגעים בשל רשלנות רפואית, במשרד עורכי הדין ביבר לקואה חייקין הררי תוכלו לקבל ייעוץ ולהחליט יחדיו על אסטרטגיית הפעולה הראויה. 

נפגעי תאונות עבודה עשויים להידרש לעבור מסלול לא פשוט של מתן עדות, מסירת מסמכים רפואיים, התייצבות בפני וועדות רפואיות שונות. בכל אלה, חשוב מאוד כי עו"ד נפגעי תאונות עבודה ינחה אתכם ויסביר כל מה שחשוב לדעת. כעובדים, יש לכם זכויות. יחד עם זאת, אם לא תשמרו על זכותכם או תמצאו עו"ד שיסייע לכם בכך, איש לא יעשה זאת במקומכם. עורכי הדין במשרד ביבר לקואה חייקין הררי מתמחים בעיקר בדיני הנזיקין, דיני עבודה ודיני ביטוח. במידה ואתם מחפשים עורך דין ייצוג עובדים, תוכלו לקבל ייצוג מקצועי וייעוץ משפטי בשילוב עדויות ממומחים מקצועיים, כגון רופאים בכירים שעובדים עם המשרד. 
 

יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני העבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967

 


יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני עבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967


כתובתנו: משה לוי 11 (בנין UMI), 

פקס: 03-5588241

טלפון: 03-5588244

|  

|  

|  

א.ת. ראשל"צ, קומה 11


© 2018 כל הזכויות שמורות

משרד עו"ד ונוטריון

לביבר לקואה חייקין הרריביבר לקואה חייקין הררי - משרד עו"ד ונוטריון