נפגע בתאונת סגווי פוצה בסכום של מעל 100,000 ₪

ב', גבר בשנות הארבעים לחייו, נפגע בתאונה בעת שרכב על סגווי במסגרת פעילות גיבוש של מקום עבודתו. התאונה ארעה עת ב' רכב על הסגווי כשלפתע איבד שליטה על הכלי, התנגש במכשול ועקב כך, נפל ארצה.

כתוצאה מהתאונה, ספג ב' חבלה משמעותית בכף ידו הימנית וממקום התאונה, פנה לבית החולים הקרוב. צילום רנטגן שבוצע לב' הדגים שבר בכף ידו הימנית; ולאחר בדיקות וטיפולים, לרבות גיבוס ידו, שוחרר ב' לביתו.

לאחר התאונה, המשיך ב' במעקב רפואי רצוף, ביצע בדיקות רפואיות שונות, ביצע טיפולי פיזיותרפיה ונזקק למשככי כאבים.

ב' נעדר מעבודתו משך כחודש ימים ובאותה תקופה, נזקק לעזרת בני משפחתו בתפקודי היום-יום ובכלל. 

בעקבות נזקיו של ב', אנו פנינו לחברת סיורי הסגווי וביקשנו את תעודת הביטוח של הסגווי במועד התאונה וזו העבירה לנו את תעודת הביטוח.    

אנו פנינו למבטחת והגענו להסכמה כי ב' ייבדק על ידי מומחה אובייקטיבי מוסכם בתחום האורטופדיה, לצורך קבלת חוות דעת בדבר הנכות שנותרה לו עקב התאונה.

המומחה אשר בדק את ב' קבע, כי ב' החלים יפה מפגיעתו, ואולם נותרה לו נכות קלה לצמיתות עקב מגבלה קלה בטווח תנועות כף יד ימין. 

בהתאם לחוות הדעת, אנו הגענו להסכמה עם חברת הביטוח לפיה ב' קיבל פיצוי של מעל 100,000 ₪ המשקף את נזקיו עקב התאונה אשר נגזרים גם מהנכות שנקבעה לו עקב התאונה; ובתוך כך, פיצוי בגין הפסדי השכר שנגרמו לב' עקב פגיעתו, פיצוי בגין הגריעה מכושר השתכרותו העתידי עקב נכותו הצמיתה, פיצוי בגין ההוצאות הרפואיות שנגרמו ויגרמו לו עקב התאונה, פיצוי בגין עזרת הזולת לה נזקק וייזקק עקב התאונה, וכן פיצוי לא ממוני בגין הכאב והסבל שנגרמו ויגרמו לו עקב התאונה. 

יצוין, כי התאונה הוכרה גם כתאונת עבודה על ידי המוסד לביטוח לאומי, וכי הפיצוי אותו קיבל ב' הינו בנוסף לסכומים אותם זכאי ב' לקבל גם מהמוסד לביטוח לאומי בגין פגיעתו. 
 
מידע נוסף:

יובהר כי האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים כאלה או אחרים או להימנעות מהם.
 
 


יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני עבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967


כתובתנו: משה לוי 11 (בנין UMI), 

פקס: 03-5588241

טלפון: 03-5588244

|  

|  

|  

א.ת. ראשל"צ, קומה 11


© 2018 כל הזכויות שמורות

משרד עו"ד ונוטריון

לביבר לקואה חייקין הרריביבר לקואה חייקין הררי - משרד עו"ד ונוטריון