נפצעה ברכבת התחתית בברצלונה ופוצתה ב- 100,000 ש"ח

מירי (שם בדוי) טסה עם בעלה לטיול בברצלונה. במהלך הטיול, בעת שירדה מהרכבת התחתית, נדחפה מירי על ידי עומס אנשים שירדו מן הרכבת ונפלה על רצפת תחנת הרכבת.
 
כתוצאה מהנפילה נחבלה מירי בכתפה וסבלה מכאבים עזים. מיד לאחר התאונה הובהלה מירי לבית החולים בעיר. בבית החולים אובחן כי מירי סובלת משברים בכתף שמאל וניתן לה טיפול ראשוני.
 
מאחר ומירי בוטחה בפוליסת נסיעות לחו"ל, היא לא נשאה בעלות כלשהי לבית החולים וחברת הביטוח בה בוטחה שילמה את עלות הטיפול ישירות לבית החולים בברצלונה.
 
יום לאחר התאונה שבו מירי ובעלה ארצה, כאשר מירי המשיכה לסבול מכאבים עזים בכתף וכן במרפק שמאל, וסבלה מהגבלת תנועה קשה בכתף וביד שמאל.
 
כתוצאה מהתאונה והגבלת התנועה הקשה ממנה סבלה, נזקקה מירי לעזרה רבה מבני משפחתה. לאחר מספר חודשים בהם הכאב לא חלף, פנתה מירי למשרדנו על מנת לברר האם מגיעות לה זכויות כלשהן כתוצאה מהתאונה.
 
בבדיקת פוליסת נסיעות לחו"ל, התגלה כי במסגרת הפוליסה שרכשה מירי קיים כיסוי לנכות צמיתה כתוצאה מתאונה. כלומר, מאחר ולמרבה הצער, כתוצאה מהתאונה לא צפויה נכותה של מירי לחלוף או להשתפר, היא זכאית לפיצוי על פי הפוליסה בהתאם לשיעור נכותה.
 
בנוסף התברר, כי טרם נסיעתה הציע נציג המכירות למירי לרכוש בנוסף לפוליסת הנסיעות לחו"ל גם ביטוח תאונות אישיות והיא הסכימה לכך, מבלי שהבינה בדיוק במה מדובר. ביטוח זה מקנה לה פיצוי בגין נכות מתאונה בנוסף לפיצוי מכוח פוליסת הנסיעות לחו"ל וכן פיצוי בגין שברים.
 
מירי הופנתה על ידי משרדנו לבדיקת מומחה בתחום האורתופדיה אשר קבע כי נכותה כתוצאה מהתאונה הינה בשיעור 30% לצמיתות. לאור נכותה הצמיתה, הגיש משרדנו תביעה לחברת הביטוח בצירוף הערכת הנכות. כעבור חודשים ספורים קיבלה מירי פיצוי מחברת הביטוח בגובה של כ- 100,000 ₪ בגין נכותה הצמיתה ובגין השברים אשר נגרמו לה כתוצאה מהתאונה.
מידע נוסף:

יובהר כי האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים כאלה או אחרים או להימנעות מהם.
 
 


יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני עבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967


כתובתנו: משה לוי 11 (בנין UMI), 

פקס: 03-5588241

טלפון: 03-5588244

|  

|  

|  

א.ת. ראשל"צ, קומה 11


© 2018 כל הזכויות שמורות


ביבר לקואה חייקין הררי - משרד עו"ד ונוטריון

משרד עו"ד ונוטריון

לביבר לקואה חייקין הררי