סך של 140,000 ₪ לתלמיד שנפצע במהלך משחק כדורגל

עוז (שם בדוי), בן 14 במועד התאונה, שיחק כדורגל עם חבריו במגרש בבית הספר לאחר שעות הלימודים. במהלך המשחק נבעט הכדור אל מחוץ למגרש ונקלע על גגון מבנה בגובה של כארבעה מטרים. עוז טיפס על הגגון על מנת לחלץ את הכדור, אולם בטרם הגיע לכדור, החליק ונפל ארצה מגובה ארבעה מטרים.
 
עוז פונה באמצעות אמבולנס לבית החולים, שם אובחן כי סובל משברים רבים בגופו, והוא נאלץ לעבור ניתוח החלפת מפרק ירך. לדברי רופאיו, עוז יאלץ לעבור ניתוחים חוזרים להחלפת מפרק הירך במהלך חייו.
 
כתוצאה מהתאונה נאלץ עוז להיעדר מהלימודים במשך זמן רב וכיום הוא ממשיך לסבול מכאבים בירך, באמה ובשורש כף היד, והוא מתקשה בהרמת משאות ובמאמצים, וסובל ממגבלה משמעותית בתנועה.
 
עוז פנה למשרדנו באמצעות הוריו, אשר לא ידעו האם עוז זכאי לפיצוי מגורם כלשהו, מאחר והתאונה אירעה לאחר שעות הלימודים.
 
הסברנו להוריו של עוז, כי מאחר ועוז הינו תלמיד בבית ספר הפועל מכוח חוק חינוך חובה, הרי שהוא מבוטח בביטוח תאונות תלמידים אשר מעניק כיסוי לכל תאונה, ללא קשר לאשמתו של הנפגע (ובלבד שאירעה תאונה ולא פגיעה במתכוון). זאת ועוד, ביטוח תאונות תלמידים מעניק כיסוי בכל שעות היום ובמשך כל השנה, כולל שבתות, חגים וחופשות.
 
לאור מצבו של עוז, פנינו לחברת הביטוח אשר ביטחה את תלמידי בית הספר במועד התאונה בביטוח תאונות תלמידים. לאחר שחברת הביטוח התמהמהה עם מתן תשובה וביצוע התשלום בגין נכותו של עוז, הגשנו תביעה לבית המשפט. כחודש לאחר הגשת התביעה לבית המשפט שילמה חברת הביטוח לעוז סך של 140,000 ₪ בגין נכותו ובגין היעדרותו מהלימודים.
 
חשוב מאוד לדעת – במקרה של תאונות אישיות תלמידים, מומלץ שלא להתמודד באופן עצמאי עם חברת הביטוח ללא ידע משפטי או רפואי בנושא. לצערנו, במקרים רבים בהם הורים פונים באופן עצמאי לחברת הביטוח, חברת הביטוח דוחה את תביעתם בטענה שלא נותרה נכות צמיתה, או לחילופין, מסכימה לשלם סכום נמוך משמעותית מסכום הפיצוי האמיתי אשר מגיע לילד שנפגע.
 
מידע נוסף:

יובהר כי האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים כאלה או אחרים או להימנעות מהם.
 
 


יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני עבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967


כתובתנו: משה לוי 11 (בנין UMI), 

פקס: 03-5588241

טלפון: 03-5588244

|  

|  

|  

א.ת. ראשל"צ, קומה 11


© 2018 כל הזכויות שמורות


ביבר לקואה חייקין הררי - משרד עו"ד ונוטריון

משרד עו"ד ונוטריון

לביבר לקואה חייקין הררי