עורך דין דיני פנסיה

הכסף שאותו מפרישים מדי חודש לטובת קרנות הפנסיה נועד להבטיח לעובד רמת חיים נאותה לאחר יציאתו לגמלאות. מבחינתו של העובד, האינדיקציה הראשונה לכך כי המעסיק מפריש את הכספים כנדרש הינה בדיקה של תלוש המשכורת.

אך מסתבר כי תלושי המשכורת לא תמיד די ברורים ולעיתים אפילו יש בהם הטעיה של ממש. במידה ואתם חוששים כי פגעו בזכויותיכם הפנסיוניות, ביכולתכם לבדוק זאת. תוכלו לפנות למשרד עורכי דין ונוטריון ביבר לקואה חייקין הררי ולהיפגש עם עורך דין דיני פנסיה. תוכלו לברר ולבדוק האם זכויותיכם נפגעו. תוכלו להתייעץ עם עו"ד תלושי שכר בכדי להבין האם לאורך זמן, לפעמים חודשים ולפעמים גם שנים, מנעו מכם להבין באמת מהו השכר ולמעשה איך המשמעות של כל רכיבי השכר שאתם מקבלים. 

לא רק הנטו חשוב 
כאשר עובד חותם על חוזה עבודה, פעמים רבות הוא מקדיש את עיקר תשומת הלב שלו לסוגיות כמו "מהו הברוטו שלי" או "מהו הנטו שאני צפוי לקבל". למעשה, כפי שמציין עורך דין דיני פנסיה, לא רק הנטו חשוב ובוודאי שלא רק הברוטו. לאופן שבו מחולק השכר, למשל לפי שכר בסיס ולפי שעות נוספות או פרמיות, יש משמעות ניכרת על הפנסיה הצפויה. עובדים שהתייעצו עם עורך דין לפני חתימת חוזה יכולים באופן פשוט לשפר את ההפרשות לפנסיה. למידע נוסף בעניין זה וכן להתייעצות עם עורך דין אובדן כושר עבודה, פנו לעורכי הדין של משרד ביבר לקואה חייקין הררי.

ביבר לקואה חייקין הררי – מתמחים בדיני עבודה ופנסיה
עובדים רבים עשויים להתייעץ עם עורך דין דיני פנסיה רק בשעה שהם עומדים לעזוב מקום עבודה, בין אם בפיטורין ובין אם בהתפטרות. כדאי לדעת כי בירורים בנושא ניתן לעשות בכל שלב ובמיוחד אם עולה החשש כי המעסיק לא העביר את מלוא הניכויים לקרן הפנסיה. עבור הפרות בנושאים כאלה ניתן לתבוע את המעסיק ועדיף לעשות זאת בשלב מוקדם ככל שניתן. בדיוק כפי שניתן לשכור עורך דין זכויות נשים בהריון עוד לפני השימוע שנקבע לעובדת, ניתן להתייעץ עם עורך דין דיני פנסיה עוד בטרם הסתיימו יחסי עובד מעביד. 

במשרד עורכי הדין ביבר לקואה חייקין הררי תוכלו להתייעץ עם עו"ד בעלי ניסיון רב שנים בכל הנושאים הקשורים ליחסי עבודה, שכר, פנסיה, תגמולים, תאונות עבודה. יש לכם שאלה בנושאי שכר? עו"ד תלושי שכר יסייע לכם בכך. נפגעתם בתאונת עבודה או בכל תאונה אחרת ולכן אינכם יכולים לחזור לעבודה? עורך דין אובדן כושר עבודה יוכל לסייע לכם במיצוי הזכויות מול חברות הביטוח ומול המוסד לביטוח לאומי. במשרד מתמחים גם בזכויות נשים הרות, ייצוג מול משרד הכלכלה, ביטול פיטורין לא חוקיים. אם את מחפשת עורך דין זכויות נשים בהריון, אם אתה מחפש עורך דין דיני פנסיה, צרו קשר עם צוות המשרד. 
 
 

יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני העבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

03-5588244

 


יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני עבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967


כתובתנו: משה לוי 11 (בנין UMI), 

פקס: 03-5588241

טלפון: 03-5588244

|  

|  

|  

א.ת. ראשל"צ, קומה 11


© 2018 כל הזכויות שמורות

משרד עו"ד ונוטריון

לביבר לקואה חייקין הרריביבר לקואה חייקין הררי - משרד עו"ד ונוטריון