עורך דין שינויים ארגוניים

המציאות כיום מאוד דינאמית, כל הזמן משתנה, מתעצבת מחדש, מתארגנת אחרת. ניתן לראות זאת היטב בקרב ארגונים וחברות שצריכים להשתנות באופן מאוד משמעותי ואפילו להמציא את עצמם מחדש. כאשר שינויים ארגוניים לא כוללים שינויים במצבת כוח האדם, הדברים עשויים לעבור ללא קשיים רציניים ולמעשה על מי מנוחות. כאשר המצב שונה, נדרשים שירותיו של עורך דין שינויים ארגוניים. ייעוץ משפטי עשוי להתבקש כבר בשלב מוקדם אך לעיתים הוא מגיע רק כתוצאה ממצב של חוסר ברירה. מחפשים עורך דין פיצויי התפטרויות? רוצים להתייעץ בשאלות של פיטורים או פרישה מוקדמת? פנו למשרד עורכי דין ונוטריון הוותיק ביבר לקואה חייקין הררי.

שינוי ארגוני ושקט תעשייתי 
כאשר עסק שמעסיק מאות עובדים מבקש להיפרד לשלום מעובד אחד או כאשר אחד העובדים רוצה לצאת לפרישה מוקדמת, קשה לראות בכך שינוי ארגוני. עורך דין שינויים ארגוניים ייכנס לתמונה למשל כאשר חברה חייבת לבצע רה ארגון שבמהלכו אחוז נכבד מהעובדים צפוי לקבל הודעת פיטורין או כשישנה תוכנית לעודד פרישה מוקדמת מרצון, לשכבה גדולה של מועסקים וותיקים. עורך דין פרישה מעבודה יסייע להוביל מהלך שכזה תוך התחשבות בכל ההיבטים החוקיים, בצורה מסודר ותוך יצירת שקט תעשייתי מקסימלי. 

גם אם לא צפויים מאבקים או התנגדויות ולכולם ברור כי שינוי ארגוני הכרחי, עורך דין שינויים ארגוניים יהיה חיוני. על מנת להסדיר את כל ההיבטים הפנסיוניים, על מנת שלא יתגלעו קשיים בהמשך הדרך, כדי לענות על כל שאלה, עורכי דין דיני פנסיה ממשרד עורכי דין ונוטריון ביבר לקואה חייקין הררי יהיו תמיד לצדכם. 

בדרך לפיטורין עורכים שימוע 
לא רק בעריכת הסכמים של פרישה מרצון מטפל עורך דין שינויים ארגוניים. שינוי ארגוני הכרוך בפיטורין של עובדים רבים לא תמיד עובר בשקט ותמיד חשוב לדעת איך החוק, הסכמי העבודה האישיים או ההסכמים הקיבוציים מתייחסים לעניין, מכל הזוויות. עוד דבר חשוב שבו עשוי לטפל עורך דין פיצויי התפטרויות מגיע לעשה עוד בשלב המקדים, שלפני הפיטורין. כל עובד שאמור להיות מפוטר, אפילו אם הדבר הינו חלק משינוי ארגוני רחב היקף, זכאי להליך שימוע מסודר. הליך זה חייב להתבצע על פי כללים ונהלים ומוטב שעו"ד תמיד יהיה בתמונה. 

אין תחליף לניסיון 
חשוב להבין היטב כי עורך דין שינויים ארגוניים ליווה מגוון רחב של שינויים מסוג זה, שאמורים לקחת את הארגון לדרך חדשה. ניתן, כדאי וחיוני להיעזר במיטב ניסיונו שכן צעד מוטעה, שגוי או בלתי נבון עלול לעלות ביוקר. לא כל עורך דין הבקיא בניסוח חוזה עבודה מהווה גם עורך דין פרישה מעבודה שיתאים ללוות ארגון גדול בשעה לא פשוטה. מתלבטים בין עורכי דין דיני פנסיה, בין יועצים משפטיים כאלה או אחרים? קבעו פגישה עם משרד עורכי דין ונוטריון ביבר לקואה חייקין הררי, כי לניסיון אין לתחליף. 
 

יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני העבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

03-5588244

 


יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני עבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967


כתובתנו: משה לוי 11 (בנין UMI), 

פקס: 03-5588241

טלפון: 03-5588244

|  

|  

|  

א.ת. ראשל"צ, קומה 11


© 2018 כל הזכויות שמורות

משרד עו"ד ונוטריון

לביבר לקואה חייקין הרריביבר לקואה חייקין הררי - משרד עו"ד ונוטריון