עשרות אלפי שקלים לתלמיד שנפצע במהלך חופשה בחו"ל

אריאל (שם בדוי), כיום בן 18, טס לפני כ-6 שנים עם משפחתו לטיול בבלגיה במהלך החופש הגדול. באחד הבקרים, לאחר שיצא מחדרו בבית המלון והחל לרדת במדרגות, החליק לפתע אריאל, וכתוצאה מכך נפל והתגלגל במורד המדרגות.

כתוצאה מהנפילה נחבל אריאל בראשו ואיבד את הכרתו למספר רגעים. כעבור כ-20 דקות מהנפילה הקיא אריאל מספר פעמים ולאחר מכן הופיעה נפיחות באזור המצח, האף, כתף שמאל ובצוואר.

לאחר התאונה חזר אריאל לחדרו, ולאחר מנוחה קצרה המשיך בטיול המשפחתי ליעד הבא, בלי שהתפנה לקבלת טיפול רפואי כלשהו. רק כעבור 3 ימים שב אריאל לארץ ופנה לקופת החולים.

כתוצאה מהתאונה החל אריאל לסבול מכאב ראש, התעוררות בלילה, סחרחורות, בחילות וטשטוש ראיה. בנוסף, כתוצאה מהתאונה, נגרמה לאריאל החמרה בתפקוד בבית הספר ובהפרעת קשב וריכוז.

הוריו של אריאל פנו למשרדנו על מנת לבדוק האם בנם זכאי לפיצוי כתוצאה מהתאונה, למרות שהתאונה אירעה בחו"ל, במהלך החופש הגדול ולפני למעלה מ- 3 שנים.

הסברנו להורים כי מאחר ובתקופת התאונה אריאל היה תלמיד, הרי שהוא מכוסה במסגרת ביטוח תאונות אישיות לתלמידים, זאת על אף שהתאונה אירעה במהלך החופש הגדול ובחו"ל.

לעניין התקופה שחלפה ממועד התאונה ועד לפניה למשרדנו – הוסבר להוריו של אריאל כי מאחר והתאונה אירעה בעת שאריאל היה קטין, היא תתיישן רק בהגיעו של אריאל לגיל 21.

מיד לאחר תחילת הטיפול בתיק, פנה משרדנו לחברת הביטוח אשר ביטחה את אריאל בביטוח תאונות אישיות לתלמידים. לאור דרישתנו, ועל סמך החומר הרפואי, שילמה חברת הביטוח לאריאל פיצוי בגובה עשרות אלפי שקלים בגין נכותו.

יצוין כי בימים אלו מתבררת זכאותו של אריאל לפיצוי מכוח פוליסת נסיעות לחו"ל בה בוטח במהלך הנסיעה, וייתכן ויהיה זכאי לפיצוי נוסף, בנוסף לפיצוי שקיבל.
 
מידע נוסף:
יובהר כי האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים כאלה או אחרים או להימנעות מהם.
 
 


יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני עבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967


כתובתנו: משה לוי 11 (בנין UMI), 

פקס: 03-5588241

טלפון: 03-5588244

|  

|  

|  

א.ת. ראשל"צ, קומה 11


© 2018 כל הזכויות שמורות


ביבר לקואה חייקין הררי - משרד עו"ד ונוטריון

משרד עו"ד ונוטריון

לביבר לקואה חייקין הררי