פיצוי בגובה עשרות אלפי שקלים עקב טיפול רשלני בהסרת שיער בלייזר  

ג' היתה מטופלת במשך שנים במכון להסרת שיער בלייזר. ואולם, לאחר שנים בהן טופלה ג', בוצע לג' טיפול אחד אשר הסב לה נזק גוף.

במהלך הטיפול, העלתה המטפלת את עוצמת החום של מכשיר הלייזר לרמה גבוהה במיוחד וג', אשר היתה מורגלת לטיפולים, התלוננה בפניה מיד כי העוצמה גבוהה מידי. ואולם, המטפלת התעלמה כליל מתלונותיה של ג' והמשיכה בטיפול ולאחר כרבע שעה, עצרה את הטיפול בג', יצאה מהחדר ובמקומה הוכנסה מטפלת אחרת, כדי להמשיך את הטיפול בג'.

באופן תמוה, המטפלת החדשה שהוכנסה להמשיך את הטיפול בג' כלל לא ידעה להשתמש במכשיר ורק לאחר מספר ניסיונות, המשיכה את הטיפול. עוצמת החום של המכשיר היתה גבוהה ביותר, וג', אשר סבלה מאוד מהטיפול הקשה, התלוננה שוב ושוב בפני המטפלת, אשר אמרה לך שכך זה צריך להיות.

בתום הטיפול, מצאה עצמה ג' מכוסה בכוויות נרחבות, בשונה מיתר הטיפולים שקיבלה עד לאותו מועד.  

עקב הטיפול והכוויות שנוצרו כתוצאה ממנו, נבדקה ג' בקופת החולים וטופלה באמצעות משחות. לאחר מספר שבועות, הכוויות החלימו ואולם הותירו בגופה של ג' צלקות בהירות.

ג' אשר פנתה למכון ושילמה סכום נכבד כדי לשפר את מראה גופה, נותרה עם פגיעה אסתטית בלתי הפיכה אשר גרמה לה לתחושה קשה של חוסר נוחות עם גופה. 

בעקבות הנזק שנגרם לג', אנו פנינו למכון בדרישה לפצות את ג' בגין נזקי הגוף שנגרמו לה בטיפול האחרון, אשר היה טיפול רשלני שבוצע על ידי מטפלות לא מיומנות שהשתמשו בעוצמת חום גבוהה מידי ולא מתאימה לג'. העובדה שג' עברה במכון טיפולים רבים להסרת שיער אשר לא הותירו אצלה כל נזק ורק בטיפול האחרון נגרמו לה כוויות קשות, מצביעה על כך כי הטיפול אשר ניתן לה במועד זה היה שונה ורשלני.

לאחר משא ומתן, הצלחנו לסיים את התביעה בפשרה, לפיה קיבלה ג' פיצוי בגובה עשרות אלפי שקלים המשקף בעיקרו את הכאב והסבל שנגרמו וייגרמו לה עקב פגיעתה בטיפול. 
 
מידע נוסף:

יובהר כי האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים כאלה או אחרים או להימנעות מהם.
 
 


יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני עבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967


כתובתנו: משה לוי 11 (בנין UMI), 

פקס: 03-5588241

טלפון: 03-5588244

|  

|  

|  

א.ת. ראשל"צ, קומה 11


© 2018 כל הזכויות שמורות

משרד עו"ד ונוטריון

לביבר לקואה חייקין הרריביבר לקואה חייקין הררי - משרד עו"ד ונוטריון