פיצוי בגובה 105,000 ש״ח לתלמיד שנפצע במהלך משחק כדורגל

רם (שם בדוי), כיום בן 19, נפצע במהלך משחק כדורגל בהיותו בן 15, כאשר במהלך אימון בנבחרת הכדורגל בה שיחק, קפץ רם לכיוון הכדור ובזמן הנחיתה נפגע בברכו השמאלית.
 
כתוצאה מהפגיעה סבל רם מכאבים קשים ולא היה מסוגל לדרוך על רגלו. לאחר בדיקות נמצא כי רם סובל מקרע במיניסקוס וברצועה והוא נאלץ לעבור ניתוח בברכו.
 
ואולם, גם לאחר הניתוח נותר רם כשהוא סובל מכאבים, מתקשה בעמידה והליכה ממושכת וסובל מתחושת חוסר יציבות.
 
רם פנה למשרדנו מעט לאחר הגיעו לגיל 18 וביקש לדעת האם זכאי לפיצוי כלשהו.
הסברנו לרם כי מאחר ובתקופת התאונה היה תלמיד, ובמקביל שיחק בנבחרת, הרי שבוטח בשני ביטוחי תאונות אישיות – ביטוח תאונות אישיות לתלמידים וביטוח תאונות אישיות לספורטאים ועל כן זכאי לפיצוי משני ביטוחים אלו (יצוין כי כפל ביטוחים לספורטאים תלמידים קיים רק בגין תאונות שאירעו עד שנת 2016).
 
מיד לאחר תחילת הטיפול בתיק,
פנה משרדנו לחברות הביטוח אשר ביטחו את רם בביטוחי תאונות אישיות לתלמידים ולספורטאים בדרישה לפיצוי בגין נכותו של רם כתוצאה מהתאונה, בגין היעדרותו מהלימודים ובגין הוצאותיו הרפואיות כתוצאה מהתאונה. לאור דרישתנו, ולאחר שרם נבדק על ידי רופא מטעם חברות הביטוח, שילמו חברות הביטוח לרם סכום כולל של 105,000 ₪.
 
חשוב מאוד לדעת – במקרה של תאונות אישיות, מומלץ שלא להתמודד באופן עצמאי עם חברת הביטוח ללא ידע משפטי או רפואי בנושא. לצערנו, במקרים רבים בהם נפגעים פונים באופן עצמאי לחברת הביטוח, חברת הביטוח דוחה את תביעתם בטענה שלא נותרה נכות צמיתה, או לחילופין, מסכימה לשלם סכום נמוך משמעותית מסכום הפיצוי האמיתי אשר מגיע להם.
 
לכן, לצורך ניהול תביעת ביטוח, מומלץ לפנות לעורך דין המתמחה בתחום הביטוח, אשר יוכל לתת הנחיות בדבר הגשת התביעה לחברת הביטוח, לשקול הצורך והכדאיות בהגשת תביעה לבית המשפט ולייצג בהליך מול חברת הביטוח - הן בבית המשפט והן מחוצה לו, תוך מקסום סיכויי ההצלחה.
 
מידע נוסף:

יובהר כי האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים כאלה או אחרים או להימנעות מהם.
 
מידע נוסף בנושא דיני ביטוח:
 


יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני עבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967


כתובתנו: משה לוי 11 (בנין UMI), 

פקס: 03-5588241

טלפון: 03-5588244

|  

|  

|  

א.ת. ראשל"צ, קומה 11


© 2018 כל הזכויות שמורות


ביבר לקואה חייקין הררי - משרד עו"ד ונוטריון

משרד עו"ד ונוטריון

לביבר לקואה חייקין הררי