פיצוי בגובה 80,000 ₪ לתלמיד שנפל מקורקינט חשמלי

דני (שם בדוי), תלמיד בן 13 בחטיבת ביניים בראשון לציון, נפצע תוך כדי רכיבה על קורקינט חשמלי על מדרכה בעיר, כאשר בעת הרכיבה, החליק לפתע דני, נפל מהקורקינט, והקורקינט נפל על גופו ופגע, בין היתר, בפניו.

כתוצאה מהנפילה סבל דני מפגיעה בלסת, קושי בסגירת ופתיחת הפה ומקושי באכילה. בנוסף, סבל דני מפגיעה ברגלו.
הוריו של דני פנו למשרדנו, וביקשו לדעת האם דני זכאי לפיצוי מגורם כלשהו, מאחר והתאונה אירעה לאחר שעות הלימודים.

הסברנו להוריו של דני, כי מאחר ודני הינו תלמיד בבית ספר הפועל מכוח חוק חינוך חובה, הרי שהוא מבוטח בביטוח תאונות תלמידים אשר מעניק כיסוי בכל שעות היממה ובמשך כל השנה, כולל שבתות, חגים וחופשות.

מיד לאחר תחילת הטיפול בתיק, פנה משרדנו לחברת הביטוח אשר ביטחה את דני בביטוח תאונות אישיות לתלמידים. חברת הביטוח שילמה לדני עבור ימי היעדרותו מהלימודים, אולם לא שילמה בגין נכותו כתוצאה מהתאונה, בטענה שנכותו הינה זמנית בלבד וצפויה לחלוף.

לאור תשובת חברת הביטוח, הגיש משרדנו תביעה לבית המשפט נגד חברת הביטוח, בצירוף חוות דעת בתחום הפה והלסת ובתחום האורתופדיה. בהתאם לחוות דעת המומחים מטעמנו, ולאחר שדני נבדק על ידי רופאים מטעם חברת הביטוח, שילמה חברת הביטוח לדני סך כולל של 80,000 ₪ בגין פציעתו בתאונה.

חשוב מאוד לדעת – במקרה של תאונות אישיות תלמידים, מומלץ שלא להתמודד באופן עצמאי עם חברת הביטוח ללא ידע משפטי או רפואי בנושא. לצערנו, במקרים רבים בהם הורים פונים באופן עצמאי לחברת הביטוח, חברת הביטוח דוחה את תביעתם בטענה שלא נותרה נכות צמיתה, או לחילופין, מסכימה לשלם סכום נמוך משמעותית מסכום הפיצוי האמיתי אשר מגיע לילדם.

לכן, לצורך ניהול תביעת ביטוח, מומלץ לפנות לעורך דין המתמחה בתחום הביטוח, אשר יוכל לתת הנחיות בדבר הגשת התביעה לחברת הביטוח, לשקול הצורך והכדאיות בהגשת תביעה לבית המשפט ולייצג בהליך מול חברת הביטוח - הן בבית המשפט והן מחוצה לו, תוך מקסום סיכויי ההצלחה.
 
מידע נוסף:
יובהר כי האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים כאלה או אחרים או להימנעות מהם.
 
 


יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני עבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967


כתובתנו: משה לוי 11 (בנין UMI), 

פקס: 03-5588241

טלפון: 03-5588244

|  

|  

|  

א.ת. ראשל"צ, קומה 11


© 2018 כל הזכויות שמורות


ביבר לקואה חייקין הררי - משרד עו"ד ונוטריון

משרד עו"ד ונוטריון

לביבר לקואה חייקין הררי