תאונות אישיות ונכות מתאונה

בכל יום מתרחשות תאונות – בבית ובעבודה, ברחוב ובכביש. בישראל כיום גודש את הכבישים מספר עצום של כלי רכב, כשלושה מיליון על פי ההערכות. זהו ביטוי לרמת החיים הגבוהה למדי בעת הנוכחית אך גם גורם שמוביל למספר רב של תאונות דרכים. לאלפי תאונות הדרכים שמתרחשות מדי שנה בשנה מצטרפות גם הרבה מאוד תאונות אישיות ונכות מתאונה. לא ניכנס כאן לסיבות או למאמצים שיש לנקוט כדי להפחית מקרי תאונה באופנוע או במכונית אלא נתייחס להלן להיבטים בתחומי המשפט והגשת תביעות, הרלוונטיים בהתייחס לאירועי התאונות. 

תאונות ורשלנות 
כאשר אנשים מעורבים בתאונות, תאונות דרכים או תאונות אישיות ונכות מתאונה, הדבר החשוב ביותר מבחינה אישית הוא קודם כל ההחלמה והחזרה לחיי שגרה. אולם, מבחינה משפטית וגם מבחינת הפיצוי, קיים עניין נוסף בעל משמעות ראשונה במעלה. עניין זה ניתן לתמצת במונח "רשלנות". קיים הבדל עקרוני בין תאונה שנגרמה בשל נסיבות שלא ניתן לחזות וקשה מאוד למנוע לבין תאונות עקב רשלנות, שבהן די היה בשינוי קטן, נדרש, הגיוני ונחוץ בכדי למנוע את התוצאות הטרגיות או הקשות. 

במשרד עורכי דין ונוטריון ביבר לקואה חייקין הררי מתמחים בייצוג נפגעים, מכל סוגי התאונות. עורכי הדין צברו ניסיון רב בייצוג נפגעי תאונות דרכים וגם תאונות אישיות ונכות מתאונה. מטפלים גם במקרים של נפגעים שניזוקו במהלך עבודתם כגון למשל תאונת דרכים של שליח, רוכבי אופנוע, קטנוע או כל רכב שליחויות אחר. 

ייצוג מול חברות הביטוח וגורמים אחרים 
במשרד עורכי דין ונוטריון ביבר לקואה חייקין הררי מתמחים בייצוג משפטי וייעוץ משפטי לגבי תביעות המוגשות למול כל גורם רלוונטי. הייצוג הינו מול חברות הביטוח וכן מול כל גורם אחר שיש לו משמעות לעניין הנדון. כאשר על הפרק עומדות תאונות אישיות ונכות מתאונה, הייצוג יכול להתבצע מול חברת ביטוח פרטית, מול ביטוח לאומי, מול רשות שנהגה ברשלנות. הייצוג יכול להתבצע מול אדם, חברה או מוסד שבתחומיהם אירעה התאונה. 

הוגשה נגדכם תביעה בגין תאונה באופנוע? בן משפחה נפגע או שאתם נפצעתם ואתם זקוקים לעורך דין שייצג אתכם בנדון, מול מוסד או מול הנהג הפוגע? אתם זקוקים למשרד עורכי דין המתמחה בדיני נזיקין, בדיני תעבורה. משרד עורכי דין ונוטריון ביבר לקואה חייקין הררי מתמחים בשאלות של רשלנות ובניסוח הסדרים והגשת תביעות. 

אם יש לכם שאלה בנושא תאונות אישיות ונכות מתאונה, עורך הדין המתמחה בתאונות אישיות ובפיצויים לנפגעים ונכים יוכל לענות. על מי שנהג ברשלנות כמעסיק, על הכביש או בכל מקום אחר לתת את הדין ולשלם בגין הנזקים שנגרמו. אי אפשר לעבור על סדר היום כאשר מתרחשות תאונות עקב רשלנות. גם אם חלף זמן מאז אירעה התאונה, תאונת דרכים של שליח, של נהג חדש או של נהג וותיק, פנו לייעוץ ועדיף – בהקדם. 
 
 

יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני העבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

03-5588244

 


יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני עבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967


כתובתנו: משה לוי 11 (בנין UMI), 

פקס: 03-5588241

טלפון: 03-5588244

|  

|  

|  

א.ת. ראשל"צ, קומה 11


© 2018 כל הזכויות שמורות

משרד עו"ד ונוטריון

לביבר לקואה חייקין הרריביבר לקואה חייקין הררי - משרד עו"ד ונוטריון