תאונות מדרכה

לתאונות דרכים צורות רבות. למרות כי מרבית התאונות קלות הן ומסתיימות ללא נפגעים, מספר בלתי מבוטל מלווה בנפגעים או חלילה, בהרוגים. כמו כן, למרות שמרבית התאונות מתרחשות בתחומי הדרך בלבד, לרוב בכביש, יש גם תאונות אחרות, תאונות מדרכה. אם הייתם מעורבים בתאונה, אתם זקוקים לעורך דין הבקיא בתחום התעבורה. אתם זקוקים לעורך דין הבקיא בהיבטים המשפטיים והנזיקיים הרלוונטיים. במשרד עורכי הדין ביבר לקואה חייקין הררי תוכלו להתייעץ עם עו"ד תאונה באוטובוס, ברכב פרטי, בכלי רכב דו גלגלי. 

תאונת דרכים בכביש או על המדרכה 
על פי החוק, תאונת דרכים מוגדרת כ"מאורע שבו נגרם לאדם נזק גוף עקב שימוש ברכב מנועי למטרות תחבורה". מכיוון שכך, תאונה לא חייבת להתרחש על הכביש בכדי להיחשב כתאונת דרכים. גם תאונות מדרכה נחשבת ככזאת. 

בכל מקרה נדון, נלקחים בחשבון הממצאים בזירת התאונה, כפי שבוחני התנועה של המשטרה מצאו. החוק, כדאי להוסיף, גם קובע כי תאונה תהיה גם כל "מאורע שאירע עקב התפוצצות או התלקחות של הרכב, שנגרמו בשל רכיב של הרכב או בשל חומר אחר שהם חיוניים לכושר נסיעתו". כלומר, ניתן לראות כי החוק מעניק פרשנות רחב מאוד למונח תאונת דרכים. אך במציאות הדברים סבוכים אפילו הרבה יותר מכך. עורך דין ייצוג נפגעים תאונות דרכים צריך להיות בקיא לא רק בחוק היבש אלא גם בפרשנות המשתקפת בעשרות, מאוד ואלפי פסקי דין קודמים. 

מתי תאונות מדרכה נחשבת לתאונה ומתי זוהי תוצאה של רשלנות פושעת? מתי עו"ד תאונת דרכים של שליח יתייחס להיבטים משולבים מדיני התעבורה וגם מדיני העבודה? האם גם הנהג הפוגע זכאי לפיצוי ואולי זכאי לכך רק הנפגע? בכל שאלה משפטית, בכל שאלה בענייני פיצוי, תביעה או התנהלות מול חברת הביטוח, פנו למשרד עורכי דין ביבר לקואה חייקין הררי.

ייצוג משפטי בכל אירועי התאונות 
אף כי תאונות מדרכה אינן רבות, תוצאותיהן יכולות להיות קשות, אפילו טרגיות. רכב שחונה שלא כדין על מדרכה עשוי לפגוע בילד או בעובר אורח מבוגר. נהג שאיבד את השליטה ברכב עלול לסטות לעבר מדרכה ולגרום לתוצאות קטלניות. עו"ד תאונה באוטובוס מספר כי מקרה בו אוטובוס עלה על המדרכה וגרם לאסון נחרט בזיכרונו מעל לכל המקרים הקשים שבהם נתקל במסגרת עבודתו. 

חבר, בן משפחה או אולי אתם הייתם מעורבים בתאונה קשה? תאונה בכביש או תאונות מדרכה? במשרד עורכי דין ונוטריון ביבר לקואה חייקין הררי תוכלו להיעזר במשפטנים מהשורה הראשונה. לצד עורך דין המתמחה בדיני הנזיקין תוכלו להיפגש עם עורך דין ייצוג נפגעים תאונות דרכים. מטפלים גם במקרים מורכבים שבהם היבטים הקשורים לתחומי משפט שונים, תעבורה, נזיקין, רשלנות, דיני עבודה. גם במידה וחיפשתם עו"ד תאונת דרכים של שליח, צרו קשר עם משרד ביבר לקואה חייקין הררי לקבלת ייצוג משפטי הולם. 
 
 
 

יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני העבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

03-5588244

 


יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני עבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967


כתובתנו: משה לוי 11 (בנין UMI), 

פקס: 03-5588241

טלפון: 03-5588244

|  

|  

|  

א.ת. ראשל"צ, קומה 11


© 2018 כל הזכויות שמורות

משרד עו"ד ונוטריון

לביבר לקואה חייקין הרריביבר לקואה חייקין הררי - משרד עו"ד ונוטריון