תביעות ביטוחי חיים

אחוז ניכר מאזרחי ישראל מודע לחשיבות הביטוחים, הן עבור המבוטח עצמו והן עבור בני משפחתו. ציבור המבוטחים מצפה כי בשעה צרה או מצוקה תעמוד חברת הביטוח לימינו או תשלם לשאריו תגמולים שונים, בהתאם לתנאי הפוליסה שנבחרה. אך לא תמיד חברת הביטוח ממהרת לשלם. למעשה, במקרים רבים אין מנוס מהגשת תביעות ביטוחי חיים בבית המשפט (או תביעות שעוסקות במחלות קשות). משרד עורכי הדין ביבר לקואה חייקין הררי מתמחים בהגשת תביעות ביטוח מחלות קשות וכן הגעה להסדרים הוגנים עם חברות הביטוח גם מחוץ לכותלי בית המשפט. 

אסור להרים ידיים 
האזרח הקטן עשוי להרגיש חסר כוח אל מול חברות הביטוח הגדולות. לא תמיד המונחים מוכרים לו ולא תמיד הוא מבין את המשמעות של עיכוב או דחיה מצד חברת ביטוח. המציאות מוכיחה פעם אחר פעם כי תביעות ביטוחי חיים מצליחות להשיג עבור המבוטחים הרבה יותר מכפי שיכולים היו להשיג ללא ייעוץ משפטי והגשת תביעה. אם חברת הביטוח השיבה לכם בלשון לקונית ודחתה אתכם בנימוקים כאלה או אחרים, אסור להרים ידיים. לאחר הגשת תביעות ביטוחי חיים למקרה מוות חברות הביטוח נוטות לשנות את התנהגותן. מי שמוותר לא יקבל את המגיע לו ובדיוק על זה מבוסס לפחות חלק מהמנגנון של הסחבת המגיע לאחר פניית לקוח לחברת הביטוח. 

הגשת תביעות ביטוחי חיים מאפשרת למבוטחים או לשארים (צאצאים, בני זוג או מוטבים אחרים) לקבל תגמולים גבוהים וסכומי כסף שיכולים להגיע למאות אלפי שקלים ויותר. כמובן, שלעיתים מטרת התביעה איננה קבלת הכסף כשלעצמו אלא מימון טיפולים רפואיים יקרים ביותר. כאלה הן תביעות מכוח פוליסות בריאות. הגשת התביעה וההצלחה יאפשרו קבלת טיפולים ותרופות בעלויות שבאף דרך אחרת לא ניתן לממן. 

אל תמהרו להתפשר 
אם הגשתם בעצמכם תביעות ביטוחי חיים מול חברת הביטוח שלכם, יתכן שקיבלתם בשורה משמחת – שתביעתכם אושרה, אבל. ה"אבל" שאנו מדברים עליו הינו הסכמה לאשר חלק מסכום הביטוח בשל נימוקים שונים ומשונים. יתכן שחברת הביטוח גם מעמידה שורה של תנאים, לרבות המצאת בדיקות נוספות מול רופא מטעמם. כאשר על הפרק עומדות תביעות ביטוח מחלות קשות או כאשר אלה הן תביעות ביטוחי חיים, לפעמים ניתן להתפשר אבל לא כדאי למהר בעניין זה. כדאי להתייעץ עם עורך דין הבקיא בדיני ביטוח ורק לאחר שיסקור את כל העובדות, יהיה ניתן לדעת האם הסכום שאותו מציעה חברת הביטוח אכן ראוי. 

אם הגשתם תביעות ביטוחי חיים למקרה מוות ולא משנה באיזו חברת ביטוח מדובר, אם תביעתם נדחתה מכל וכל או שאתם מרגישים שמושכים אתכם ונוקטים מולכם סחבת, יש פתרון. משרד עורכי דין ונוטריון ביבר לקואה חייקין הררי מגישים עבור לקוחותיהם תביעות מכוח פוליסות בריאות או ביטוחי חיים ומשיגים יותר, עבור המבוטחים. 
 
 
 
 

יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני העבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967

 


יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני עבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967


כתובתנו: משה לוי 11 (בנין UMI), 

פקס: 03-5588241

טלפון: 03-5588244

|  

|  

|  

א.ת. ראשל"צ, קומה 11


© 2018 כל הזכויות שמורות

משרד עו"ד ונוטריון

לביבר לקואה חייקין הרריביבר לקואה חייקין הררי - משרד עו"ד ונוטריון