120,000 ₪ לנפגעת בתאונת מדרכה

א', אישה בשנות השבעים לחייה, נפגעה בתאונה בשעת ערב, בהיותה הולכת רגל במדרכה באזור מגוריה. התאונה ארעה את א' צעדה על המדרכה בסמוך לבניין מגורים, כשלפתע, נתקלה נעלה בשרשרת ברזל. כתוצאה מכך, נפלה א' ארצה ונחבלה בשורש כף יד ורגל ימין.

בדיעבד התברר, כי שרשרת הברזל היתה מחוברת למעקה השייך לבניין מגורים ונועדה לחסום כניסת רכבים לשטח הבניין באמצעות חיבורה לשרשרת נוספת שהיתה בצד השני.

אלא שבמועד התאונה, שרשרת הברזל היתה מונחת על המדרכה באופן שחסמה מעבר בטוח של הולכי רגל במדרכה והיוותה מפגע חמור ביותר.

כתוצאה מפגיעתה בתאונה, סבלה א' מרגישות, כאבים ומגבלה בטווח תנועות שורש כף יד ימין וירך ימין.
בעקבות פגיעתה של א', אנו פנינו למבטחת נציגות הבית המשותף של בניין המגורים, בדרישה לפצות את א' בגין נזקיה עקב התאונה. אנו טענו, בין היתר, כי התאונה אירעה כתוצאה מרשלנותה של נציגות הבית המשותף, אשר יצרה מפגע בטיחותי.

ואולם, מבטחת נציגות הבית כפרה באחריותה לפצות את א'; וטענה כי האחריות לפצות את א' רובצת לפתחה של העירייה, אשר המפגע (שרשרת הברזל) נמצא בשטח שיפוטה.

רק לאחר הגשת תביעה לבית המשפט הן נגד נציגות הבית המשותף והן נגד העירייה, ובהתאם להמלצת בית המשפט, הצלחנו להגיע לפשרה לפיה שולם לא' סך של 120,000 ₪ - סכום המשקף את נזקיה עקב התאונה.

כדאי לדעת - בכל מקרה בו ארעה תאונה אשר כתוצאה ממנה נגרמו נזקי גוף – מומלץ לבדוק אם יש אחראי לתאונה ולדרוש את הפיצוי הראוי המשקף את הנזקים שנגרמו .כמו כן, חשוב לבדוק אם קיימים ביטוחים פרטיים אשר במקרים המתאימים יכולים לזכות את הנפגע בפיצויים נוספים.
 
מידע נוסף:

יובהר כי האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים כאלה או אחרים או להימנעות מהם.
 
 


יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני עבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967


כתובתנו: משה לוי 11 (בנין UMI), 

פקס: 03-5588241

טלפון: 03-5588244

|  

|  

|  

א.ת. ראשל"צ, קומה 11


© 2018 כל הזכויות שמורות

משרד עו"ד ונוטריון

לביבר לקואה חייקין הרריביבר לקואה חייקין הררי - משרד עו"ד ונוטריון