230,000 ₪ לנפגעת בתאונת דרכים   

חנה (שם בדוי), אישה בשנות ה – 30 לחייה, נפגעה בתאונת דרכים בעת שנהגה ברכבה וכשהגיעה לצומת, לא הצליחה לעצור על מנת לתת זכות קדימה והתנגשה עם רכבה ברכב שהגיע משמאל.

לאחר התאונה, הובהלה חנה באמבולנס לבית החולים, שם נמצא כי היא סובלת מכאבי ראש וכן מכאבים, רגישות והגבלה בטווח תנועות הצוואר.

לאחר בדיקות וטיפולים, שוחררה חנה לביתה,  בהמלצות להמשך מעקב בקופת חולים ולנטילת משככי כאבים לפי צורך.  
לאחר שחרורה מבית החולים, הוסיפה חנה לסבול מכאבים בצווארה והיתה תחת מעקב אורטופדי, ביצעה טיפולי פיזיוטרפיה ונטלה משככי כאבים.

נוכח נזקיה של חנה תוצאת התאונה, אנו פנינו לחברת ביטוח החובה של הרכב בו נהגה חנה במועד התאונה, בדרישה לפצות את חנה בגין נזקי הגוף שנגרמו לה בתאונה, אך רק לאחר שתיבדק על ידי מומחה אורטופד אובייקטיבי שיחווה דעתו, מה הנכות שנותרה לה עקב התאונה. ואולם, חברת הביטוח דחתה את דרישתנו למינוי מומחה אורטופד ותחת זאת, הציעה לפצות את חנה בסכום של 15,000 ₪.

בהתאם להמלצתנו, דחתה חנה את הצעתה של חברת הביטוח לפשרה והגשנו תביעה לבית המשפט.
לאחר שהגשנו תביעה לבית המשפט, הסכימה חברת הביטוח למנות לחנה מומחה אובייקטיבי בתחום האורטופדי אשר יבדוק אותה ויערוך חוות דעת בדבר הנכות שנותרה לה עקב התאונה. 

לאחר שנבדקה חנה על ידי המומחה המוסכם, הגענו להסכם פשרה עם חברת הביטוח, לפיו שולם לחנה פיצוי בסך של 230,000 ₪ - הכולל, בין היתר, הפסדי שכר בעתיד עקב התאונה, הוצאות רפואיות ונסיעות וכן פיצוי בגין כאב וסבל. 

מקרה זה הוא אחד מיני מקרים רבים, בו  הפער בין הצעת חברת הביטוח לפני הגשת תביעה לבין הצעתה לאחר הגשת תביעה – הינו עצום; ומלמד, כי מומלץ שלא להתמודד באופן עצמאי עם חברת הביטוח, ובכל מקרה,- לפני שמסכימים לפשרה עם חברת הביטוח, מומלץ ביותר להתייעץ עם עו"ד המתמחה בתחום על מנת לבחון האם ההצעה ראויה ומשקפת את הנזק שנגרם וייגרם כתוצאה מהתאונה. 
 
מידע נוסף:

יובהר כי האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים כאלה או אחרים או להימנעות מהם.
 
 


יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני עבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967


כתובתנו: משה לוי 11 (בנין UMI), 

פקס: 03-5588241

טלפון: 03-5588244

|  

|  

|  

א.ת. ראשל"צ, קומה 11


© 2018 כל הזכויות שמורות

משרד עו"ד ונוטריון

לביבר לקואה חייקין הרריביבר לקואה חייקין הררי - משרד עו"ד ונוטריון