75,000  ₪ לנפגע בתאונת עבודה כברמן 

יניב (שם בדוי) נפגע בתאונה במסגרת  עבודתו כברמן, עת נדרש להכין קוקטייל.

לשם הכנת הקוקטייל, הכניס יניב כוס ל"שייקר" והכוס נתקעה ב"שייקר". בכדי לשחרר את הכוס, נתן יניב מכה לכוס על השולחן, כפי שהונחה והודרך לעשות כשהתקבל לעבודתו כברמן; ואולם, כתוצאה מהמכה בשולחן, התנפצה הכוס בידיו של יניב והוא נחבל בידו משברי הזכוכיות.

אנו פנינו למבטחת מעסיקתו של יניב בדרישה לפצות את יניב בגין נזקי הגוף שנגרמו לו בתאונה, בטענה כי התאונה אירעה כתוצאה מרשלנותה של המעסיקה, אשר, בין היתר, נתנה הנחיות שגויות ומסוכנות לעובדיה בכלל וליניב בפרט בדבר אופן ביצוע העבודה והנהיגה שיטת עבודה לקויה ומסוכנת.

ואולם, המבטחת כפרה באחריותה לפצות את יניב; וטענה כי התאונה ארעה באשמתו הבלעדית של יניב. לצורכי פשרה, הציעה המבטחת לפצות את יניב בסך של 30,000 ₪.

רק לאחר הגשת תביעה לבית המשפט, ובהתאם להמלצת בית המשפט, הצלחנו להגיע לפשרה לפיה שולם ליניב סך של 75,000 ₪ - סכום ראוי, המשקף את נזקיו של יניב עקב התאונה.

כדאי לדעת - בכל מקרה בו ארעה תאונה אשר כתוצאה ממנה נגרמו נזקי גוף – מומלץ לבדוק אם יש אחראי לתאונה ולדרוש את הפיצוי הראוי המשקף את הנזקים שנגרמו .כמו כן, חשוב לבדוק אם קיימים ביטוחים פרטיים אשר במקרים המתאימים יכולים לזכות את הנפגע בפיצויים נוספים.
 
מידע נוסף:

יובהר כי האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים כאלה או אחרים או להימנעות מהם.
 
 


יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני עבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967


כתובתנו: משה לוי 11 (בנין UMI), 

פקס: 03-5588241

טלפון: 03-5588244

|  

|  

|  

א.ת. ראשל"צ, קומה 11


© 2018 כל הזכויות שמורות

משרד עו"ד ונוטריון

לביבר לקואה חייקין הרריביבר לקואה חייקין הררי - משרד עו"ד ונוטריון