עו"ד מו"מ

מרבית האנשים אינם לוקחים חלק במשאים ובמתנים כמעשה של שגרה. אפילו מיקוח בחנויות ובשווקים הולך ונעשה נדיר יותר כאשר הסביבה הופכת דיגיטלית והמכירות עוברות לאינטרנט. כאשר על הפרק עומדת התדיינות מול חברת ביטוח או גוף מוסדי בנוגע לכספי תגמולים או לפיצויים, מתעורר קושי. כיצד מתמודדים עם קושי זה? עו"ד מו"מ – ייעוץ משפטי וליווי אישי על ידי עו"ד. משרד עורכי דין ונוטריון ביבר לקואה חייקין הררי מייצג מגוון רחב של לקוחות, במגוון רחב של תחומים. אם חיפשתם  עו"ד דיני ביטוח או כזה שמתמחה בפנסיה או בגמל - צרו קשר. 

התמודדות בין שווים 
חברות הפנסיה והביטוח לא ממהרות לשלם תגמולים, והליך הטיפול עשוי להיות ארוך ומסורבל. כאשר על הפרק עומדת התמודדות עם גורם רב כוח כגון חברות הביטוח, לאדם הממוצע חסר הידע והניסיון בניהול מו"מ. עו"ד מו"מ שמייצג את לקוחותיו מאפשר התמודדות בין שווים. עו"ד דיני פנסיה בקיא בלשון המשפטית לא פחות מעורך הדין או נציג התביעות של חברת הביטוח. 

אפילו אנשי עסקים שמכירים את האופן בו ראוי לנהל מו"מ נוהגים להיעזר בשירותיו של עו"ד. עו"ד מו"מ מאפשר התמודדות בין שווים לא רק בתחומי הפנסיה, הגמל והביטוח בכלל. ישנם עורכי דין שמשמשים גם עו"ד חוזי עבודה והם יכולים לנסח חוזים, לגשר על פערים בין ארגוני עובדים ומעסיק או בין מעסיק לעובד שנמצא בשלבי התפטרות או פיטורין. 

משיגים יותר עבור הלקוחות 
אילו נושאים עשוי לקדם עו"ד מו"מ? בין היתר, הוא עשוי לסייע בחתימת חוזים שונים אך הוא גם לטפל בהיבטים מתחום הנזיקין. עו"ד דיני ביטוח מייצג לקוחות אשר חברות הביטוח דחו את תביעותיהם בשל טענות כאלה או אחרות או כאשר חברת ביטוח קיבלה את התביעה רק באופן חלקי ומצומצם. בפרט הדבר קורה כאשר מדובר בתביעה בשל פגיעת גוף. 

עו"ד מו"מ עשוי להיכנס לתמונה גם כאשר לקוח מרגיש כי כל גוף גדול נוהג בו שלא בצדק. למשל כאשר יש השגות בנושא תגמולי הפנסיה או כאשר קבלת תשובה בנושא כגון תביעת תגמולים מתעכבת בזמן בלתי סביר. אין זה נדיר כי עו"ד דיני פנסיה מצליח להשיג עבור לקוחותיו תנאים מפליגים הרבה יותר מאלו שאותם הציעה קודם לכן חברת הפנסיה או חברת הביטוח. 

ייצוג בבית המשפט ומחוצה לו 
ייצוג משפטי על ידי עו"ד לא חייב להיעשות אך ורק בין כתלי בית המשפט. הייצוג יכול להיעשות גם כדי להימנע מתביעה וכדי להשיג הישגים גם מבלי להזדקק להליכים משפטיים ארוכים. עו"ד חוזי עבודה עשוי לעמוד לצד מעסיק או לצד עובד, בזמן חתימת הסכם עבודה אישי או כאשר רוצים לנסח סוג של הסכם כללי יותר. עו"ד עשוי להוביל מו"מ בסיום יחסי עבודה או כאשר ישנה טענה על התנהגות לא נאותה מצד עובד או מצד מעביד לדוגמה בהלנת שכר או בגילוי סודות מסחריים. 
 
 

יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני העבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967

 


יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני עבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967


כתובתנו: משה לוי 11 (בנין UMI), 

פקס: 03-5588241

טלפון: 03-5588244

|  

|  

|  

א.ת. ראשל"צ, קומה 11


© 2018 כל הזכויות שמורות

משרד עו"ד ונוטריון

לביבר לקואה חייקין הרריביבר לקואה חייקין הררי - משרד עו"ד ונוטריון