תאונה באוטובוס

כל תאונת דרכים, במיוחד הקשות שבהן, עלולה להוות טראומה של ממש. את הטראומה הזאת נושאים עימם נפגעים רבים לאורך תקופה ארוכה, בדרך לשיקום ועד לחזרה לשגרה. כאשר מדובר בתאונה קלה, שאירעה ברכב פרטי, די ידועה הפרוצדורה שלפיה כדאי לפעול. אך מה קורה כאשר מדובר בתאונה מסוג אחר, למשל תאונה באוטובוס? למי צריך לפנות על מנת לקבל החזרים בגין הוצאות רפואיות? מה צריך לעשות כדי להגיש תביעת ביטוח? המענה הטוב ביותר יהיה לפנות למשרד עו"ד המתמחה בכל סוגי התאונות. כדאי אף לשים לב כי ראוי שיהיה זה משרד שיודע לספק  ייצוג נפגעים בתאונות עבודה, במידה והתאונה יכולה להיחשב כתאונה מסוג זה. זה נכון בפרט כאשר הנסיעה הייתה במסגרת ביצוע התפקיד או בדרך אל העבודה או בחזרה הביתה, בסיום יום העבודה. 

ליווי משפטי במשרד עו"ד וותיק
נפגעי תאונות דרכים מוצאים את עצמם על פי רוב נאבקים לא רק בכדי להתגבר על הפגיעה הגופנית אלא גם על מנת לקבל את המגיע להם מחברת הביטוח ולעיתים גם מהמוסד לביטוח לאומי. אם עברתם תאונה כהולכי רגל, עם חוויתם תאונה באוטובוס, באופנוע, כנהגים או כנוסעים, אתם זקוקים לליווי משפטי צמוד, אישי ומקצועי. במשרד עורכי דין ונוטריון הוותיק ביבר לקואה חייקין הררי מתמחים בייצוג נפגעי תאונות. במשרד תוכלו להתייעץ עם עו"ד ביטוח סיעודי. הדבר נחוץ גם בתביעות ביטוח וגם בתביעות מול ביטוח לאומי. 

אם עברתם תאונה באוטובוס, יתכן ולא מדובר בתאונה בלבד. יתכן בהחלט שמדובר בתוצאה של רשלנות. רשלנות של הנהג או אולי רשלנות של גורם אחר, שהביאה למפגע בדרך. ייצוג נפגעי תאונות דרכים עשוי להיות מורכב ולא תהייה הזדמנות שניה להוכיח את הנסיבות ולתבוע את כל מה שמגיע. עורכי הדין במשרד ביבר לקואה חייקין הררי מספקים ייעוץ משפטי בתחומי התאונות ודיני הנזיקין כמו גם ייצוג מול חברות הביטוח וביטוח לאומי. חשוב להתייעץ גם במידה ולאחר הפגיעה קיבל הנפגע טיפול לא נאות, רשלני ובעייתי. 

מעטפת ייצוג מקיפה וכוללת 
במשרד יודעים לספק מעטפת כוללת בכל תביעה עקב תאונה באוטובוס או כל תאונה אחרת. מספקים שירות חשוב של ייצוג נפגעים בתאונות עבודה והשגת מקסימום הפיצוי מחברות הביטוח ואם צריך, גם הליכה לתביעה אזרחית מול המעסיק או מול גורם שרשלנותו תרמה לתאונה. 

אם נפגעתם בתאונה, אם עברתם פגיעה פיזית או פגיעה נפשית, אינכם צריכים להרגיש מופקרים. במשרד עורכי הדין ילוו אתכם בתביעות גם אם עברתם תאונה באוטובוס במסגרת שירות צבאי, בשירות מילואים וכמובן, גם כאזרחים לכל דבר. משרד עו"ד ביבר לקואה חייקין הררי עובדים עם מיטב העדים המומחים ומלווים גם בתביעות ביטוח סיעודי. להתייעצות עם עו"ד ביטוח סיעודי ולקבלת שירות כולל של ייצוג נפגעי תאונות דרכים, אל תהססו לפנות לעו"ד ליטל ביבר חייקין.
 

יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני העבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

03-5588244

 


יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני עבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967


כתובתנו: משה לוי 11 (בנין UMI), 

פקס: 03-5588241

טלפון: 03-5588244

|  

|  

|  

א.ת. ראשל"צ, קומה 11


© 2018 כל הזכויות שמורות

משרד עו"ד ונוטריון

לביבר לקואה חייקין הרריביבר לקואה חייקין הררי - משרד עו"ד ונוטריון