דיני נזיקין - נזקי גוף

משרד עורכי דין ונוטריון ביבר לקואה חייקין הררי מייצג נפגעים בתחום דיני הנזיקין, על רבדיו השונים – תוך התמקדות בתחום נזקי הגוף, ולרבות:
  • ייצוג נפגעים בתאונות דרכים.
  • ייצוג נפגעים בשל מפגעים בטיחותיים ו/או רשלנות.
  • ייצוג נפגעים בתאונות עבודה, לרבות ייצוג וליווי מול המוסד לביטוח לאומי.
  • תביעות נגד חברות ביטוח.
הטיפול בתיקים כולל ליווי וייצוג בהליכים השונים ובערכאות השונות, ייעוץ משפטי, ניסוח מסמכים משפטיים, עריכת בדיקות של זכויות וחבויות וכיוצ"ב.
מידע נוסף:

המשרד מספק שירות משפטי אישי המותאם לצרכי הלקוח, לכל אורך שלבי התהליך, אשר שם את טובת הלקוח במרכז, לשם השגת תוצאות מיטביות.

על תחום דיני הנזיקין – נזקי גוף במשרד אמונה עו"ד ליטל ביבר חייקין.

 

מאמרים נוספים

מידע נוסף | נזקי גוף

על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, נפגע בתאונת דרכים זכאי לפיצוי בגין נזקי הגוף שנגרמו לו בתאונה – גם אם מדובר בנזקים קלים אשר חלפו תוך זמן קצר לאחר התאונה, למעט חריגים הקבועים בחוק.
חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים מטיל אחריות מוחלטת ומלאה על חברת הביטוח המבטחת את הרכב לפצות את הנפגעים על נזקי הגוף שנגרמו להם בתאונת דרכים שבה היה מעורב הרכב ולפיכך, אין חשיבות אם הנפגע גרם לתאונה באשמתו הבלעדית.
כך, גם נהג שנפגע בתאונת דרכים עקב התנגשותו ברכב שנסע לפניו זכאי לקבל מחברת ביטוח החובה המבטחת את רכבו, פיצויים בגין נזקי הגוף שנגרמו לו כתוצאה מהתאונה; וכך, גם הולך רגל, אשר חצה כביש ברמזור אדום ועקב כך רכב פגע בו, זכאי לקבל פיצויים בגין נזקי הגוף שנגרמו לו מחברת ביטוח החובה המבטחת את הרכב הפוגע. 

תאונות מדרכה

נפילות במדרכות העיר הינן דבר שכיח ופעמים רבות, נגרמות נפילות אלה כתוצאה ממפגע במדרכה, אשר עשוי להקים אחריות לעירייה. המפגע יכול להיות הפרש גבהים משמעותי בין מרצפות במדרכה, בור במדרכה, שפת מדרכה שבורה וכיוצ"ב.
 
אדם אשר נפגע כתוצאה ממפגע במדרכות העיר ומבקש לתבוע את העיר בה נפל בגין נזקי הגוף שנגרמו לו בתאונה – יהיה זכאי לקבל פיצויים אך ורק אם יצליח להוכיח אשם בהתנהגות העירייה.

חשוב להבהיר, כי נפילה בעיר עלולה להיגרם גם ללא קיומה של רשלנות וממילא לא כל נפילה במדרכות העיר, מקימה אחריות לצד כלשהו.
 

לצערנו, פעמים רבות נגרמות תאונות הגורמות לנזקי גוף משמעותיים אשר נובעות מסיבות שגורמים שונים אחראיים להם.
 
כך למשל, תאונות באתרי נופש – למשל, החלקה באמבטיה, נפילה במדרגות, החלקה בחדר האוכל; תאונות בחנויות למוצרי מזון – למשל, פגיעה כתוצאה מנפילה של מוצרים, פגיעה מעגלה עמוסה במוצרים, החלקה בחנות; תאונות בחדר כושר – פגיעה ממכשיר כושר תקול, פגיעה עקב שימוש לא נכון במכשיר וכיוצ"ב. 
לצערנו, פעמים רבות, הסיבות לתאונות השונות הינן תחזוקה לקויה, אחזקת צוות עובדים מצומצם ולא מספק, היעדר ניקיון ראוי, היעדר הדרכה ו/או פיקוח וכיוצ"ב.  

 


יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני עבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967


כתובתנו: משה לוי 11 (בנין UMI), 

פקס: 03-5588241

טלפון: 03-5588244

|  

|  

|  

א.ת. ראשל"צ, קומה 11


© 2018 כל הזכויות שמורות

משרד עו"ד ונוטריון

לביבר לקואה חייקין הרריביבר לקואה חייקין הררי - משרד עו"ד ונוטריון