תביעות נגד חברת ביטוח

כל מי שניסה אי פעם לקבל כספים המגיעים לו מחברת הביטוח או אפילו מהביטוח הלאומי גילה כי ישנו הליך מקובל ולא ממש פשוט לעניין זה. לא ניתן לקבל דבר ללא הגשת תביעות פוליסות בצירוף נימוקים ומסמכים שונים. אך עצם העובדה שהוגשה תביעה לקבלת תגמולי ביטוח איננה יכולה להעיד על תוצאה רצויה. לא מעט תביעות נגד חברת ביטוח יגיעו את נקודת הגמר המיוחלת רק לאחר שנעזרים בעורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח. 

תביעות ביטוח בליווי עורך דין 
מדוע תביעות נגד חברת ביטוח בליווי עורך דין מצליחות יותר? יש לכך סיבות רבות אך הסיבה העיקרית היא שמדובר ב"שיטת מצליח". כאשר חברת הביטוח דוחה את תביעתו של המבוטח, היא למעשה חוסכת כסף – היא לא צריכה לשלם כסף רב. אם הלקוח מרים ידיים, זהו רווח נקי של חברת הביטוח. כאשר הלקוח שוכר עורך דין תביעות נגד חברות ביטוח הן מבינות שהלקוח לא מתכוון לוותר ושהוא רוצה לעמוד על זכויותיו. במקרה זה, הפלא ופלא, חברות הביטוח מרבות לאשר את התביעות ולשלם, גם אם לפני כן שללו את זכותו של המבוטח בשורה שלימה של נימוקים. 

בתביעות ביטוח בחרו עורך דין מתמחה 
הגשת תביעות נגד חברת ביטוח איננה יכולה להיעשות על ידי עורך דין שאיננו מתמחה בכך. גם כאשר בוחרים עורך דין לייצוג מול ביטוח לאומי כדאי לבחור עורך דין המכיר על בוריו את ההליך בביטוח לאומי, את הוועדות הרפואיות, את סעיפי הליקויים השונים וכל מה שקשור לנכויות, לבדיקות תפקוד וכיוצא בזה. 

אם נפצעתם או חליתם, אם אינכם יכולים לחזור לעבודה או שאתם זקוקים לטיפולים רפואיים יקרים או לתרופות יקרות שאינן כלולות בסל הבריאות, אל תישארו פסיביים. חברות הביטוח עשויות לנהוג בציניות רבה ולדחות תביעה גם אם ברור שהמבוטח זכאי לפיצוי ולתגמולים. במשרד עורכי דין ונוטריון ביבר לקואה חייקין הררי מתמחים בהגשת תביעות נגד חברת ביטוח, בכל סוגי הביטוח. במיוחד עוסקים בהגשת תביעות פוליסות בנושאי ביטוח בריאות וביטוחי חיים, ביטוחי אובדן כושר עבודה או נכות קבועה. 

עורכי הדין המנוסים לא רק מגישים תביעות נגד חברת ביטוח פרטיות אלא גם מייצגים את לקוחותיהם בתביעות ביטוח לאומי. אם אתם מחפשים עורך דין לייצוג מול ביטוח לאומי או שנמאס לכם מהיחס הלא רציני של חברת הביטוח ביחס לתביעתכם, אל תוותרו. שכרו עורך דין תביעות נגד חברות ביטוח. אחרי ששילמתם במשך שנים את הפרמיות הקבועות, אחרי שחברת הביטוח שמחה לקבל מכם כסף בכל חודש וחודש, מגיע לכם כסף בחזרה. מגיע לכם לקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר ובמקרה שקרה הגרוע מכל, זכאים בני המשפחה לתגמולים כאשר מבוטח או מבוטחת הלכו לעולמם. לפרטים נוספים, ניתן לפנות לעו"ד לירון ביבר-הררי, משרד ביבר לקואה חייקין הררי.
 
 

יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני העבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

03-5588244

 


יצירת קשר

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

נשמח לעמוד לשירותכם בתחומים:
דיני עבודה, דיני נזיקין – נזקי גוף,
ודיני ביטוח, חייגו עכשיו:

072-33-80-967


כתובתנו: משה לוי 11 (בנין UMI), 

פקס: 03-5588241

טלפון: 03-5588244

|  

|  

|  

א.ת. ראשל"צ, קומה 11


© 2018 כל הזכויות שמורות

משרד עו"ד ונוטריון

לביבר לקואה חייקין הרריביבר לקואה חייקין הררי - משרד עו"ד ונוטריון